KONST / Litografier / Färglitografi 9996668
nr 999 6668
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Färglitografi, 3 st. Stig Fyring (f. 1934), marin, 28x190, signerade -95, bladets mått: 61x46
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 19:35:23
150 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)